תחומי עיסוק עורך דין פלילי סיניה חריזי-מוזס


עבירות צווארון לבן

עבירות עובדי ציבור, נושאי משרה בתאגיד, מרמה והפרת אמונים.קרא עוד »

עבירות מין

אינוס, מעשה מגונה, מעשה סדום, הטרדה מינית, עבירות מין במשפחהקרא עוד »

עבירות אלימות

איומים, אלימות במשפחה, עבירות תקיפה, סחיטה, חבלה, פציעה, כליאת שוואקרא עוד »

עבירות סמים

החזקה לשימוש עצמי, החזקה שלא לצריכה עצמית, סחר, תיווך, יבוא סםקרא עוד »

עבירות שוחד

נותן שוחד, מקבל שוחד, מתווך לשוחד.קרא עוד »

עבירות מרמה

קבלת דבר במרמה, הונאה בכרטיסי אשראי, זיוף, שימוש במסמך מזויף.קרא עוד »

עבירות אינטרנט

עבירות סייבר/ עבירות מחשב/ עבירות אינטרנטקרא עוד »

עבירות רכוש

שוד, גניבה, גניבת רכב, עבירות התפרצות, הצתה, החזקת רכוש חשודקרא עוד »

עבירות מס

מע”מ, מס הכנסה, עבירות מכס, עבירות מיסוי מקרקעיןקרא עוד »

עבירות סיכון חיי אדם

עבירות סיכון חיי אדם בנתיב תחבורה והפקרה

עבירות נשק

החזקה,סחר, החזקת סכין. עבירות גרם מוות – רצח, הריגה, גרימת מוות ברשלנות, הריגה וגרם מוות בתאונות דרכים

עבירות הלבנת הון

הפרת חובת דיווח, עשיית פעולה ברכוש אסור, עשיית פעולה ברכוש אסור על מנת להסוות את מקורו

עבירות איכות הסביבה

עבירות פגיעה בפרטיות והאזנת סתר

עבירות ניירות ערך

עבירות הגבלים עסקיים


עורך דין פלילי סיניה חריזי-מוזס


משרד עורך דין פלילי סיניה חריזי-מוזס מתמחה בייצוג בתיקים פליליים לאורך שנים רבות. ייצוגו של לקוח בהליך פלילי במטרה לחלצו מהתיק, הינו מורכב ביותר ונדרשים כישורים רבים לרבות חשיבה משפטית ברמה גבוהה ביותר, יצירתיות, כושר שכנוע וכושר הופעה, כישורי ניהול מו”מ וכן נסיון רב ויושר אישי. כל אלה הם שמאפשרים ייצוג מיטבי והשגת תוצאות אופטימליות ללקוח.

יש להבין כי ניהול ההליך הפלילי לגבי כל תיק ותיק, משתנה משמעותית בהתאם לעורך הדין הפלילי המייצג בתיק. כך, מבחינה ראייתית וכן מבחינה משפטית על עורך הדין הפלילי המטפל למצוא את הבעיות הקיימות בתיק, שיש בהן כדי להביא לזיכוי, או לחלופין, למחיקת כתב האישום נגד הנאשם בתיק. כמו כן, בניהול הליך פלילי, אף הנסיבות האישיות הינן פן המשפיע על תוצאות ההליך, ועורך דין פלילי מיומן ויצירתי יודע לנתב אף נושא זה לשם מיקסום תוצאות ההליך הפלילי.

אנו מתמחים במציאת אותן פרצות הן במישור הראייתי/עובדתי, הן במישור המשפטי, ובטיפול בתיקי המשרד אנו עושים שימוש נרחב בכך, תוך ניהול מאבק עיקש ומתמיד, דבר המוביל לתוצאות יוצאות דופן בתיקים תחת ניהולנו.

בין תיקי המשרד תיקים רבים שהסתיימו בזיכוי/סגירת התיק, תיקים שהובילו לתקדימים משפטיים ולשינוי חקיקה.

ההליך הפלילי, בפרט בתיקים מורכבים ובעלי דרגת חומרה גבוהה, הינו הליך לא פשוט בו על עורך הדין המטפל לעמוד איתן אל מול רשויות אכיפת החוק, לפעול בתחכום ובנחישות להשגת התוצאות המיוחלות.

כמו כן חשוב כי עורך הדין הפלילי המטפל יבין את מצבו של הלקוח בתיק שלמעשה נמצא פעמים רבות באחת מנקודות השפל של חייו ועובר קשיים אדירים עקב ההליך הפלילי המתנהל נגדו, קשיים שלעיתים יש להן השלכות על תחומים רבים בחייו.

הבנה זו משמשת נר לרגלינו בטיפול בכל תיק ותיק, כאשר אנו משמשים שלוחו של הלקוח על מנת לחלצו מהמצב הקשה בו הוא נתון בצורה המיטבית.

משרד עורך דין פלילי סיניה חריזי-מוזס מעניק ייצוג החל משלב החקירה במשטרה, ייעוץ לפני חקירה, הליכי יידוע ושימוע, סגירת תיקים, ניהול הליכים בבתי המשפט בכל הערכאות, בתי משפט השלום, בית המשפט המחוזי ובית המשפט עליון, ייצוג קטינים בבתי המשפט לנוער, כתבי אישום, הליכי מעצר ימים, מעצר עד תם ההליכים, עררים עיונים חוזרים, ערעורים, הליכים משמעתיים, ועדות שחרורים, עתירות אסירים, משפט חוזר, דיון נוסף ועוד.

בכל אלה אנו פועלים לטובת הלקוח מתוך הבנה כי רבים החשודים והנאשמים אשר נקלעו למצב בו הם נמצאים על לא עוול בכפם. אף כאשר מדובר במצב בו הוכח כי נעברה עבירה, אנו דוגלים בכך כי כל אדם זכאי להגנה הטובה ביותר ולמי אשר ילמד עליו זכות, כי אין אדם שלא שגה וכי לכל אדם מגיעה הזדמנות נוספת.

Call Now Button דילוג לתוכן